Oferta

Wysoka jakość obsługi przez Ice System Servis oraz bogata oferta urządzeń, pozwalają spełniać wszelkie oczekiwania Klienta związane z klimatyzacją komfortu w pomieszczeniach i pojazdach oraz w zakresie chłodnictwa przemysłowego i transportowego. Powierzone zlecenia wykonujemy kompleksowo – od projektu przez dostawę, montaż, aż po uruchomienie instalacji oraz zapewniamy serwis oferowanych przez nas urządzeń.

Jesteśmy firmą solidną i godną zaufania, Nasze chłodnie i klimatyzacja są przez nas kompleksowo obsługiwane. Specjalizujemy się w funkcjonalności i niezawodności oferowanych przez nas systemów i rozwiązań. Posiadamy bogate doświadczenie, mamy zapewnione wsparcie najlepszych dystrybutorów systemów i urządzeń chłodniczych jak również klimatyzacji. Zapewniamy klientom: wysoką jakość usług i obsługi klienta, wsparcie posprzedażowe, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konkurencyjne ceny. Elastycznie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta przy zastosowaniu nowoczesnych, atestowanych materiałów i efektywnych rozwiązań technicznych.

Dzięki wysokiej klasie kadrze zatrudnionej w Ice System Servis, gwarantujemy profesjonalną, kompetentną i miłą obsługę obejmującą doradztwo, sprzedaż, montaż oraz profesjonalny zakres usług serwisowych w zakresie:

chłodnictwo przemysłowe»

chłodnictwo transportowe»

klimatyzacja pomieszczeń»

autoklimatyzacja»

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, nasi doradcy dobiorą odpowiednie rozwiązanie i sporządzą wycenę.