O nas

Nasza firma Ice System Service Piotr Bednarski zapewnia profesjonalne podejście do każdych Państwa potrzeb. Dzięki licznym szkoleniom nasza kadra pracownicza służy rzetelną, fachową i kompetentną informacją dotyczącą chłodnictwa i klimatyzacji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie oraz doświadczeni monterzy.

W relacjach z Klientem kierujemy się wartościami, które według nas są najważniejsze w  wykonywaniu naszej pracy – w przyjmowaniu oraz realizacji zleceń: wspomniana już wyżej rzetelność i kompetencja, terminowość, wiarygodność, odpowiedzialność, solidność  i wysoka kultura osobista pracowników oraz uczciwa i partnerska współpraca.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w zakresie:

– chłodnictwa przemysłowego;

– chłodnictwa transportowego;

– klimatyzacji pomieszczeń zarówno w obiektach indywidulanych, w zakładach przemysłowych, obiektach gastronomicznych, w budynkach użyteczności publicznej

– autoklimatyzacji.

W celu fachowego wykonania naszej pracy, korzystamy z urządzeń, materiałów, podzespołów – znanych i renomowanych polskich oraz docenianych ogólnoświatowych producentów, takich jak: Webasto, LG, Samsung, Electra, Toshiba, Rcool. Realizując zadania zlecone przez naszych Klientów, korzystamy ze zdobytego doświadczenia, wiedzy, jak również z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które mają na celu, aby sprostać wymaganiom Klienta przy jednoczesnym założeniu maksymalnej oszczędności w codziennej eksploatacji.

Firma od lat z sukcesem współpracuje z kontrahentami i klientami, jest odpowiedzialnym i cenionym partnerem biznesowym.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.